wacker neuson adana bayi, Emsamak adana bayii, Eraydın Makine, İş makinaları, makina yedek parçaları, adana iş makinaları,  emsamak adana, arslandamı iş merkezi, hamamcıoğlu,Şampiyon, Fleetguard Filtre,Aşınma Parçaları (GET),Alt Takım (U/C),Lastik,Valvoline Yağ,FP Diesel, Bulldog,2. El Makina Expertiz Hizmeti,Motor, Şanzuman Parçaları,V.b. İşmakinaları YedekleriCaterpillar, Cummins, Bobcat, Samsung, Fermec, Jcb, Eraydın Makine, Eraydın Makina, İş makinaları, makina yedek parçaları, adana iş makinaları, arslandamı iş merkezi, hamamcıoğlu,Şampiyon, Fleetguard Filtre,Aşınma Parçaları (GET),Alt Takım (U/C),Lastik,Valvoline Yağ,FP Diesel, Bulldog,2. El Makina Expertiz Hizmeti,Motor, Şanzuman Parçaları,V.b. İşmakinaları YedekleriCaterpillar, Cummins, Bobcat, Samsung, Fermec, Jcb, adana web tasarım Türkçe English Twitter Facebook Twitter Facebook Türkçe English Twitter Facebook Twitter Facebook Türkçe English Twitter Facebook
  Hakkımızda ::.

 

01.01.2002 Tarihinde iki ortaklı olarak kurulan firmamız, CATERPILLAR başta olmak KOMATSU, HITACHI, KAWASAKI,SUMITOMO,DOOSAN,HYUNDAI,NEW HOLLAND,VOLVO İş makinelerine yönelik orijinal ve alternatif parça temini konusunda hizmet vermekle birlikte, yakın zamana kadar HAMAMCIOĞLU MÜESS. TİC.TÜRK A.Ş firmasının bayiliğini de yaparken 01.09.2014 tarihinden itibaren Alman menşeili WACKER NEUSON firmasının ADANA BÖLGE BAYİLİĞİ ‘ni üstlenerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Beton teknolojisine yönelik patentli ürünleri ile dünya pazar lideri olan Wacker Neuson, Beton vibratörleri, kompaktörler, asfalt&beton kesiciler, santifrüj ve dalgıç pompalar, delme ve kırma ekpmanları, asfalt silindirleri, kule ve balon aydınlatma, dizel-doğalgaz geniş alan ısıtıcıları, perdah makineleri ve mastar uygulmaları ile geniş bir alanda hizmet vermekteyiz.

Yine, kompakt makine alanındaki geniş yelpaze ile müşterilerine çözüm sunmaya devam etmetedir. 800 kğ ile 16 ton arasındaki ekskavatörlerde, standart dozer bıçağı ve kırıcı hattı ile full makineyi standart olarak sunmaktadır. Aynı grupta, yükleyici, telehadler, kamyon ve mini yükleyici sınıfında varlığının devam ettirmektedir.
 
Firmamız, ürün yelpazesini MADEN SEKTÖRÜN 'e yönelik  JUNJIN DELİCİ ile KENNEMETAL kazıcı ve P&V delici ekipmanlarının satışı alanında da hizmet vermekteyiz. 
 
 
 
 

 

 

     Copyright © 2015 ERAYDIN MAKİNA. Tüm hakları saklıdır.